AKTUALNOŚCI

Fibris na Targach Furnica 2017.

W dniach 12-15 września br. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Furnica 2017. Event ten poświęcony, branży meblarskiej, jest jednym z największych tego typu wydarzeń w tej części Europy.

Stolica Wielkopolski przez 4 dni gościła około 150 wystawców z Europy oraz Azji. W tym licznym gronie znaleźliśmy się również my, gdzie prezentowaliśmy zalety płyt porowatych, sklejki, płyty wiórowej ale przede wszystkim płyt twardych, które znajdują zastosowanie głównie w popularnej meblówce.

Na naszym stoisku pojawiło się wielu zaproszonych gości, z którymi współpracujemy długofalowo już wiele lat, ale także, co bardzo cieszy, nowi, zainteresowani klienci, którzy chcą w najbliższej przyszłości wykorzystać nasze płyty w produkcji stelaży do łóżek tapicerowanych, mebli lub innych asortymentów gospodarstwa domowego.

Poniżej krótka fotorelacja, gdzie można zobaczyć jak wyglądało nasze stoisko, a także obszerna relacja organizatorów, gdzie można bliżej przyjrzeć się wystawcom oraz contentowi targowemu.Dziękujemy, czyli czas na wstępne podsumowanie

Wszystkim przybyłym na rozmowę dziękujemy i informujemy, że następną okazję do spotkania będziemy mieć niebawem podczas targów BUDMA 2018 już na przełomie stycznia i lutego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Wszelkie prawa zastrzeżone | responsywne strony internetowe powerkf design

DMC Firewall is a Joomla Security extension!