ZRĘBKI DEKORACYJNE

 

Zrębki dekoracyjne są atrakcyjnym materiałem ściółkującym do dekoracji oraz ochrony gleby w ogrodach, alejach, terenach zielonych czy rabatach kwiatowych. Powstają z drzew iglastych, poddanych procesowi rozdrabniania, sortowania oraz barwienia ekologicznymi barwnikami, są odporne na warunki atmosferyczne i bezpieczne dla środowiska. Tworzą doskonałe zabezpieczenie przed chwastami oraz stanowią naturalny sposób na zatrzymanie wilgoci w glebie. Stanowią też świetną izolację dla gleby przed nadmiernym nagrzewaniem w lecie i przed przemarznięciem zimą.

CECHY

- dekoracja,
- wodoodporna,
- hamowanie wzrostu chwastów,
- ochrona gleby i utrzymywanie wilgotności podłoża,
- ściółkowanie drzew i krzewów,
- możliwość tworzenie kolorowych kompozycji.

KOLORY

- zielony,
- niebieski,
- brunatny,
- żółty,
- pomarańczowy,
- czerwony.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Zrębkę należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w miejscu suchym i nienasłonecznionym. Po otwarciu worka zrębki dekoracyjne wykazują naturalną wilgotność co wpływa na niektóre cechy produktu.

Wskazane jest wysypywanie zrębków dekoracyjnych w bezdeszczową i słoneczną pogodę, na wcześniej przygotowanym podłożu tzn. oczyszczonym z chwastów. Zaleca się ściółkowanie i ekspozycję zrębków dekoracyjnych wysypując warstwę o grubości około od 5 do 10 cm.

Zrębki dekoracyjne jako materiał pochodzenia organicznego (naturalnego) przetrzymywane w opakowaniach zamkniętych mogą być narażone na występowanie zjawiska pleśnienia, nie mającego wpływu na właściwości użytkowe i walory estetyczne wyrobu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Wszelkie prawa zastrzeżone | responsywne strony internetowe powerkf design

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd