PRACUJ U NAS

W związku z stałym rozwojem biznesowym FIBRIS S.A. z siedzibą w Przemyślu - producent płyt pilśniowych i dystrybutor produktów drewnopochodnych poszukujedo obsługi nowo uruchomionej, nowoczesnej linii produkcyjnej opartej na sterownikach PLC marki Siemens. Praca będzie polegać na obsłudze maszyn sterowanych komputerowo za pomocą aplikacji typu SCADA.

Zapewniamy zdobycie cennego doświadczenia i praktyki pod okiem wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Operator maszyn sterowanych komputerowo (SCADA)

Miejsce pracy: Przemyśl

 

Oferujemy:

- drożenie do pracy przez doświadczony zespół pracowników,

- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. szkolenia kierunkowe)

- premie motywacyjne

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju

 

Oczekujemy wyłącznie:

- chęci do pracy i wykorzystania wiedzy nabytej podczas edukacji,

- motywacji do zdobycia cennego doświadczenia,

- umiejętność pracy w zespole.

  

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule listu: Operator maszyn sterowanych komputerowo (SCADA)
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 
Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fibris Spółka Akcyjna z siedzibą w Przemyślu (37-700), ul. Ofiar Katania 17 moich danych osobowych do celu prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Przyjmuje do wiadomości, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat mogę uzyskać w siedzibie Fibris S.A. znajdującej się pod adresem 37-700 Przemyśl, ul. Ofiar Katania 17, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 16 675 96 76 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Posiadam także prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Wszelkie prawa zastrzeżone | responsywne strony internetowe powerkf design

DMC Firewall is a Joomla Security extension!