PRACUJ U NAS

FIBRIS S.A. z siedzibą w Przemyślu - producent i dystrybutor produktów drewnopochodnych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:


Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E


Zakres obowiązków:
kierowanie samochodem ciężarowym
odbiór surowca z miejsc wskazanych przez dział zakupów
współpraca z pracownikami działu zakupów, magazynu surowca drzewnego oraz pracownikami tartaków
obsługa zakładów produkcyjnych na terenie 3 województw: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego

Wymagania:
prawo jazdy kategorii C+E
karta kierowcy
sumienność, samodzielność, dyspozycyjność (praca poniedziałek-piątek)
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy obsłudze hakowca

Oferujemy:
przyjazne miejsce pracy
motywujące warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego i osobistegoOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dopiskiem w tytule listu: Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fibris Spółka Akcyjna z siedzibą w Przemyślu (37-700), ul. Ofiar Katania 17 moich danych osobowych do celu prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Przyjmuje do wiadomości, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat mogę uzyskać w siedzibie Fibris S.A. znajdującej się pod adresem 37-700 Przemyśl, ul. Ofiar Katania 17, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 16 675 96 76 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Posiadam także prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Wszelkie prawa zastrzeżone | responsywne strony internetowe powerkf design

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd